O Medlife wózki inwalidzkie elektryczne


Wyjątkowy zespół specjalistów

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą szerokiej gamy pojazdów o charakterze medycznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń transportu osobistego. W naszej ofercie dostępnych jest wiele modeli elektrycznych wózków inwalidzkich, przystawek o napędzie elektrycznym do klasycznych wózków inwalidzkich a także skuter elektryczny. Nasze pojazdy znacząco poprawiają komfort jazdy i ułatwiają poruszanie się w trudniejszym terenie. Urządzenia tego typu umożliwiają osobom starszym i niepełnosprawnym na samodzielne podróżowanie bez większego wysiłku.

Przejazd do sklepu po artykuły spożywcze, po leki do apteki, szkoły albo urzędu jest znacząco usprawniony. Dużą zaletą korzystania z wózków i przystawek elektrycznych jest fakt że osoby korzystające z nich nie są uzależnione od osób trzecich. Jeśli chodzi o czas takiego przejazdu to również jest on zdecydowanie szybszy od tradycyjnych wózków napędzanych o własnych siłach. Obsługa takiego sprzętu nie jest skomplikowana i nie powinna sprawić większego problemu.

Nasza firma mieści się w Zabrzu przy ulicy Wolności 63. Posiadamy wyspecjalizowany zespół który służy Państwu pomocą. Doradzimy jaki sprzęt wybrać a także odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. W siedzibie naszej firmy można zobaczyć nasze sprzęty a także wykonać jazdę próbną. Wszelkie zakupy można dokonać również na raty. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę, szczegółowe opisy wraz z cenami a także parametrami technicznymi do każdego sprzętu jaki posiadamy w sprzedaży.
Wózki inwalidzkie elektryczne