Przystawki, dostawki elektryczne do wózka inwalidzkiego

Przystawki elektryczne to idealne rozwiązanie dla osób które nie chcą przesiadać się ze swojego wózka inwalidzkiego a jednocześnie chcą korzystać z elektrycznej formy napędu. Nie są one elementem który jest podłączony na stałe. To my decydujemy o tym kiedy chcemy z niej korzystać, Dzięki szybkiemu montażowi pozwalają przekształcić wózek manualny...

Przystawki elektryczne to idealne rozwiązanie dla osób które nie chcą przesiadać się ze swojego wózka inwalidzkiego a jednocześnie chcą korzystać z elektrycznej formy napędu. Nie są one elementem który jest podłączony na stałe. To my decydujemy o tym kiedy chcemy z niej korzystać, Dzięki szybkiemu montażowi pozwalają przekształcić wózek manualny na wózek elektryczny w ciągu zaledwie 2 minut.

Jako MediLIFE posiadamy kilka modeli przystawek które znacząco ułatwiają poruszanie się i poprawiają komfort jazdy dzięki czemu możemy pokonać wiele kilometrów a zarazem nie męczymy rąk. Za wszystko odpowiedzialny będzie silnik który jest wbudowany w przystawce elektrycznej. W naszej bogatej ofercie dzięki mocnym akumultorom do wyboru mają Państwo urządzenia o zasięgu od 20 do 60 kilometrów na jednym ładowaniu.Nasze przystawki cechuje duża funkcjonalność i niezawodność. Wyposażone są w hamulce, światła ledowe, i wyświetlacz, który informuje o prędkości, poziomie naładowania baterii a także pozwala sprawdzić jaki przystawka posiada przebieg.

Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego powoduje iż samodzielne podróżowanie stanie się dużym ułatwieniem, czerpaniem przyjemności a także znacząco pozwala poczuć się niezależnym. Jest to znakomita możliwość do oszczędzania energii a także czasu. Wszystkie oferowane w naszym sklepie internetowym dostawki elektryczne mają możliwość dofinansowania PFRON. Zapewniamy pełną pomoc w zakresie ubiegania się o dofinansowanie i doradztwo przy wypełnianiu formalności.

Więcej
  • 7 499,00 zł W magazynie
    Nowy
  • 7 500,00 zł W magazynie
  • 9 900,00 zł W magazynie
  • 9 900,00 zł W magazynie
  • 12 999,00 zł W magazynie
    Nowy
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów